Monk Bio Spirulina 500mg - 250g/500 tablet

Ryze přírodní modro-zelená řasa a zároveň jedna z nejmodernějších superpotravin vynikající nespočtem vitamínů, minerálů, stopových prvků i vysokým podílem bílkovin, se 100 % garancí původu, navíc v BIO kvalitě – to je Monk Organic BIO spirulina! Získejte kvalitní zdroj bílkovin a podpořte svůj organismus nezbytnými aminokyselinami, enzymy a dalšími prospěšnými látkami pozitivně ovlivňující organismus jako celkem! 100% čistá, organicky pěstovaná spirulina, navíc ručně sbíraná a zpracovávána, tak, aby si zachovala všechny své živiny a veškeré své benefity. Na pomoc s regenerací organismu po sportovním výkonu i jako nezbytný doplněk vitamínu B12 ve veganské a vegetariánské stravě, stejně jako žádoucí pomocník na cestě za zdravím a zdravým životním stylem každého z nás.

Read more
245,22 Kč (vč. DPH)
Reference:
MSF001-250
Popis

Seznamte se s jednou z nejnovějších a nejúčinnějších superpotravin dnešní doby a poznejte 100% čistou BIO spirulinu Monk Bio Spirulina.

Spirulina, někdy nazývaná jako životodárná řasa, je superpotravina, a hlavně přírodní multivitamín s vysokým obsahem bílkovin, kterých v sobě zahrnuje více jak 60 %. Založena je na obsahu všech 8 esenciálních aminokyselin, nezbytných pro správné fungování našeho organismu, a především potřebných bílkovin.

Právě bílkoviny náš organismus ocení především v případě zvýšené fyzické aktivity, kdy je jejich kvalitním zdrojem a pomáhá díky nim podporovat budování svalové hmoty. Spirulina pomůže, jak aktivním sportovcům, tak i veganům a vegetariánům, kteří díky ní mohou doplnit nezbytný vitamín B12, který by jinak v jejich stravě chyběl.

Tím ale výhody spiruliny nekončí! Pochlubit se může i obsahem stopových prvků, minerálů jako je železo a vápník nebo dalších vitamínů jako A, B1, B2 a B6. Nechybí ji ani prospěšné enzymy, řada antioxidačních látek i omega-3 a 6 mastné kyseliny.

Kromě veganů, vegetariánů a sportovců by ale neměla chybět v každodenní životosprávě nikoho z nás. Dovede totiž maximálně podpořit stav naší imunity, zdraví a vitalitu a celkově zlepšit kvalitu našeho zdraví a kondice.

Monk Organic BIO spirulina je navíc 100% čistý přírodní produkt pocházející jen z ručně sbíraných a ručně zpracovaných řas, které jsou organicky pěstovány na ostrovech v Jihočínském moři. Řasy jsou nejprve kultivovány pod přísným laboratorním dohledem, poté se pěstují přirozenou fotosyntézou v kultivačních nádržích s obsahem pouze filtrované přírodní vody. Následně se sbírají a pečlivě suší, kdy se z nich na konci tohoto řetězce vyrobí speciální prášek obsahující veškeré živiny. Ten je poté lisován do tablet – bez jakýchkoli dalších příměsí, chemie nebo konzervantů, tak, aby se k zákazníkovi dostala jen 100% čistá přírodní spirulina v BIO kvalitě, která pomůže zkvalitnit život každého z nás.

Věděli jste, že...

hlavní složkou spiruliny jsou bílkoviny, které tvoří běžně více než 60 % produktu?

Výživové údaje na 100g :

Energie 378 kCal Tuky 8,2g z toho nasycené mastné kyseliny 1,1g Sacharidy 9,1g z toho cukry 3g Vláknina 7 g Bílkoviny 63,5g Sůl 1,13g Vitamín A 1204μg Riboflavin (B2) 0.69mg Vitamín B6 0.75mg Hořčík 315mg Železo 39mg Chrom 25μg

Skladujte na suchém místě v zatvořeném obale. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem.

Read more
Podrobnosti o produktu
MSF001-250

Tabulka vlastností

Použití při sportu
Po
Bio
Ano
Na rostlinné bázi
Ano
Recenze
No comments

Leave a review

  • Fit:
  • Quality:
Describe this product using simple and short words.
Další produkty ve stejné kategorii (3)
520,80 Kč (vč. DPH)
Výživná, zdravá a lahodná verze populárního kokosového mléka v jeho instantní podobě, navíc s příchutí kakaa a k tomu všemu plná proteinů – to je Monk Protein Cacoa Latte! Zapomeňte na tradiční kakaové mléčné nápoje a...
92,87 Kč (vč. DPH)
Funkční energetické jídlo, které vás zasytí na dlouhou dobu. To je Monk Cashew Snack. Speciálně vyvinutá receptura, která nezatěžuje trávení, bez přidaného cukru, s přídavkem MCT, Vám zaručí čistou funkční energii pro...

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in