Monk gely

Energetické gely = funkční lehce stravitelné jídlo na cesty

Monk nutrition je výživa přirozeným způsobem a to ve formě funkčního jídla. Stejně jsou na tom i naše Monk energetické gely. Ty jsou připravovány k přirozenému doplňování energie při fyzické či psychické zátěži bez přidání chemie. Přirozenost pro tělo, přirozenost pro mysl se smyslem pro gurmánský zážitek. Pro tento účel hledáme a vybíráme ty nejkvalitnější suroviny z celého světa, přinášíme je k nám do Monk kuchyně a připravujeme prémiové gurmánské Monk energetické gely. Kvalitu pěstování a kvalitu zpracování u nás zvelebíme do nové podoby, která je nejlépe využitelná pro Vaše tělo. Příroda je dokonalá, jen je třeba se jí otevřít a nahlédnout do jejích zákoutí.

Read more
Filtr vlastností
61,56 Kč (vč. DPH)
Masivní plod stromu života s gigantickou ovocnou citrusovou chutí doplněný sladkostí lahodného agáve vytváří tento skvostný gel. Lahodné a lehce stravitelné jídlo vhodné za každých okolností i k náročnému sportovnímu...
61,56 Kč (vč. DPH)
Výjimečně chutné, intenzivní, ale zároveň vyvážené tanzanské kakao jemně podtržené květinovými tóny. Lahodné a lehce stravitelné jídlo vhodné za každých okolností i k náročnému sportovnímu výkonu.
60,00 Kč (vč. DPH)
Nabijte se energií japonského zeleného čaje Matcha nejvyšší prémiové organické ceremoniální kvality. Posilněte se a zároveň vychutnávejte, čistý v gelu anebo si ho zalejte vodou a udělejte si čaj.
61,56 Kč (vč. DPH)
Chuť čerstvé jahůdky přímo utržené ze zahrádky zintenzivněnou o slaďoučký nektar z agáve doporučujeme vychutnat mimořádně pomalu, aby se vám plně otevřely chutě. Dokážete si tak chuť maximálně vychutnat, doplníte si...
61,56 Kč (vč. DPH)
Čokoládová chuť rozplývající se na jazyku podpořená chutí vysoce kvalitního organického kakaa s výjimečnou hořkostí. Nabuzení z Guarany umocněné o maximální chuťový zážitek.
Zobrazené produkty: 1-8 z 18 položek

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in