O značke

Jsme malá rodinná firma z malebného Zamaguří a značka Monk Nutrition vy jadřuje mnohem více než označení produktů. Vy jadřuje naši lásku k čisté přírodě, úctu k tradicím a touhu po inovacích. Inspirovali jsme se mnichem (angl. Monk), jehož legenda dokazuje, že se dá inovovat, využívat sílu přírody a přitom zachovávat tradice. Úcta k tradicím nás vede k tomu, abychom naše výrobky vyráběli poctivě a čistě, bez zbytečných konzervantů, barviv anebo zvýrazňovačů chutí. Prostě tak, abychom je mohli dát bez obav i vlastním dětem. Učí nás, že zkratky jednoduše neexistují. Proto pro naše výrobky vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny, které musí být vypěstovány a vyrobeny udržitelným ekologickým způsobem, tak jak to dělali naši předci. Naši lásku k přírodě vy jadřuje ekologicky nenáročná výroba na našich vlastních námi vyvinutých zařízeních tak, abychom spotřebovali méně energie a neplýtvali surovinami. Objednáváme si pouze tolik surovin, kolik dokážeme zpracovat a výrobky z nich následně prodat. Také obalové materiály jsou vyráběny v množstvích, které dokážeme efektivně zužitkovat a zbytečně jimi neplýtvat. Touha po inovaci nás vede k hledání inspirace v přírodě, čehož důkazům je i první bio iontový nápoj pro sportovce bez Éček, barviv a konzervantů. To, co tělo potřebuje, dokážeme dostat přírodním způsobem. My, společnost KREŽ jako výrobce značky Monk Nutrition, si zakládáme na tom, abychom Vám, našim zákazníkům, dodávali výrobky, jejichž kvalitu oceníte na první ochutnání. Žijeme se značkou Monk, hledáme nové inovativní receptury, které jsou inspirovány „babskými recepty“.

Věděli jste, že...

Mnich Cyprián z Červeného kláštera je znám nejen jako létající mnich, ale i tím, že pomáhal lidem léčivými bylinkami a studoval jejich vliv na lidské zdraví?

Červený Klášter

Nejen našimi místními, ale i recepty z různých koutů světa. Mniši jsou přeci jen po celém světě. Mnohé suroviny jsou dováženy z chudších zemí a nákup bio certifikovaných surovin podporuje a motivuje místní farmáře k tomu, aby nedrancovali vzácné deštné pralesy a neničili místní biotopy a biodiverzitu. Taktéž farmáři v těchto zemích za tyto služby a produkty dostanou férově zaplaceno a tím je umožněn růst jejich životní úrovně a podpora jejich místní ekonomiky. Věříme, že našim přístupem k zodpovědnému podnikání pomůžeme nejen Slovensku, našemu rodnému Zamaguří, ale i lidem, kteří tu žijí a třeba i lidem na opačné straně zeměkoule.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in